11 March 2024

İzmirli’den Ramazan indirimi

İzmirli’den Ramazan indirimi

İzmirli ürünlerinde, Ramazan ayı boyunca yüzde 15 ile yüzde 20 arasında indirim kampanyaları başladı. İzmirli ürünlerine ulaşabileceğiniz www.izmirliden.com e-ticaret sitesinden kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından küçük üreticinin üretimine katma değer sağlamak amacıyla kurulan İzmirli markası, birbirinden lezzetli süt, peynir ve et ürünleri ile kısa sürede sevilen bir marka oldu. İnternet üzerinden Türkiye’nin her yerinden sipariş verilerek İzmirli ürünlerine ulaşılabiliyor. www.izmirliden.com e-ticaret sitesi üzerinden ürün gönderimi yapan İzmirli, Ramazan ayı boyunca 750 TL ve üzeri alışveriş yapanlara yüzde 15 indirim ve ücretsiz kargo kampanyası başlattı.

Karakılçık ürünlerinde yüzde 20, toplamda yüzde 15

Ramazan ayı boyunca www.izmirliden.com üzerinden yapacağınız toplam 750 TL ve üzeri İzmirli ürün alışverişlerinizde yüzde 15 indirim ve ücretsiz kargo uygulanacak. İzmirli’nin atalık karakılçık buğdayından ürettiği makarnalar ve karakılçık ununda ise ayrıca indirim oranı uygulanıyor. Her karakılçık ürününde, Ramazan ayı boyunca yüzde 20 indirim sabit tutulacak.

Küçük üreticinin markası

İzmirli’nin karakılçık unu ve makarnaları taş değirmenlerde öğütülerek hazırlanıyor. İzmirli’nin feta, tulum, eski kaşar ve beyaz peynirden oluşan peynir ürünleri ise İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İztarım A.Ş.’nin 100. Yıl Bayındır Süt İşleme Fabrikası’nda üretiliyor. İzmirli et ürünleri de Ödemiş Et Entegre ve Parçalama Tesisi’nde hazırlanıyor. İzmirli ürünlerinin tüm hammaddesi, sürdürülebilir tarım yöntemleri ile küçük üreticiler tarafından üretiliyor. Büyükşehir tarafından alım garantili sözleşmelerle satın alınan bu ürünler tesislerde katma değerli ürünler haline getiriliyor ve tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Share:
sharer facebook icon sharer twitter icon sharer linkedin icon Sharer email icon