02 Ocak 2024

Halkın Kasabı’nın 13’üncü şubesi Karabağlar’da açıldı

Halkın Kasabı’nın 13’üncü şubesi Karabağlar’da açıldı

İzmir genelinde hizmet veren Halkın Kasabı marketlerine bir yenisi daha eklendi.

Halka sağlıklı, ekonomik ve güvenli gıda ulaştırmak için hayata geçirilen Halkın Bakkalı/Halkın Kasabı mağazaları, enflasyona karşı İzmirlilerin sofrasına hizmet etmeye devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Halkın Bakkalı/Halkın Kasabı’nın 13. Şubesini Karabağlar Bozyaka’da hizmete açtı.

Halkın Bakkalı/Halkın Kasabı mağazalarından çok memnun olduklarını söyleyen yurttaşlar şubelerin sayılarının artmasını istedi. 

Uygun fiyatlı ürünler tüketiciyle buluşuyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki İzTarım A.Ş. tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, tamamen yerli üreticiden alınan besiler, Ödemiş Et Entegre Tesisi’nde karkas et ve İzmirli markalı et ürünleri olarak işleniyor. Hazırlanan et ürünleri sayıları 13’e ulaşan Halkın Bakkalı/Halkın Kasabı mağazalarında uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuluyor.
 

Karabağlar’a yeni yıl hediyesi 13’üncü şube

Halkın Bakkalı/Halkın Kasabı mağazaları Bornova Doğanlar, Erzene, Özkanlar ve Çamdibi, Karşıyaka Girne, Konak Gültepe ve Kemeraltı, Menemen Ulukent, Buca Gediz (ESHOT), Balçova Merkez, Torbalı Ayrancılar ve gezici otobüs olmak üzere toplam 13 şubeyle İzmirliye hizmet veriyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, gelen talep üzerine 13’üncü şubeyi yeni yıl öncesi Karabağlar Bozyaka’da açtı.

Paylaş:
sharer facebook icon sharer twitter icon sharer linkedin icon Sharer email icon