01 Aralık 2023

İzmirli Kahve ikinci şubesini Bornova’da açtı

İzmirli Kahve ikinci şubesini Bornova’da açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, gençler için “İzmirli” adıyla hizmet verecek kahve şubelerinin ikincisini Bornova’da açtı. 

Üniversite öğrencileri başta olmak üzere tüm yurttaşlara hizmet verecek “İzmirli Kahve” şubeleri çoğalıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan İztarım tarafından işletilen İzmirli Kahve, “Genç, nitelikli ve ulaşılabilir” sloganıyla gençleri öncelik alarak kahve şubelerinin sayısını artırıyor. İlki Konak’ta açılan İzmirli Kahve’nin ikincisi Bornova’da açıldı.
Ege Üniversitesi karşısında, Bornova Metro girişinde hizmet vermeye başlayan İzmirli Kahve Bornova şubesinde, kahve fiyatları zincir kahve markalarından yüzde 50 daha uygun fiyatlardan satılıyor.

Hem kaliteli hem daha ucuz

İzmirli Kahve’nin menüsünde Güney Amerika kahvelerinin kaliteli ve seçilmiş çekirdeklerinden elde edilen kahveler yer alıyor. Kahveler, alanında uzman baristalar tarafından hazırlanıyor. Her geçen gün artan kahve fiyatlarına karşın herkesin ulaşabilmesi için uygun fiyatlı menüsüyle hizmet veren İzmirli Kahve’nin sıcak içecek menüsünde, esspreso 20 TL, americano 30 TL, latte 38 TL, cappuccino 38 TL, flat white 45 TL, karamel macchiato 55 TL, mocha 60 TL, white mocha 60 TL, Türk kahvesi 25 TL ve filtre kahve 30 TL’den satışa sunuluyor. Soğuk içecek menüsünde ise soğuk kahve seçeneklerinin yanı sıra cool lime 45 TL, hibiscus 45 TL, satsuma 45 TL, soda 10 TL, su 5 TL ve cam su 20 TL fiyattan satılıyor.

İzmirli Kahve satış noktalarının menüsünde İzmir’e özel Seferihisar mandalinası ve Emiralem çileği karışımlı soğuk içecek, atalık buğdaydan elde edilen, karakılçık unundan yapılmış kahve atıştırmalıkları da ilerleyen zamanlarda yer alacak.

Buca’ya da geliyor

Merkezi noktalarda, üniversite yakınlarında kurulacak ve büfe konseptiyle hizmet verecek İzmirli Kahve’nin Konak ve Bornova satış noktasının ardından Buca’ya da bir şubesi açılacak. İzmirli Kahve satış noktalarının, öncelikle üniversite yakınlarında yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Paylaş:
sharer facebook icon sharer twitter icon sharer linkedin icon Sharer email icon